Penis Büyütme

Penis Büyütme

Penis Büyütme

Penis Büyütme

Penis büyütme ameliyatı, penisin uzunluğunu ve çevre ölçüsünün artmasında yardımcı olabilir. Bir çok erkek, penis boyutunun çok küçük olduğuna inanır ve bu durum onlarda endişe ve özgüven eksikliği yaratır.

Penis boyutunu arttırmak için piyasada bir çok tedavi çeşidi vardır fakat bunların çoğunun bilimsel olarak doğruluğu kanıtlanamamıştır. Penis büyütme ameliyatı hakkında bilgi almak için bizlere ulaşın.

Toplumda penis boyutuna verilen önem nedeniyle, bir çok erkek gerçek boyutlarına bakmaksızın kendilerinin normal olup olmadıklarını merak etmektedir ve kendilerini yetersiz hissetmektedirler.

Penisin “normal” boyutunu belirlemek zordur, ancak çok sayıda bilimsel çalışmalarda elde edilen değerleri değerlendiren ve ortalamasını alan başka bir çalışma, dik bir penisin ortalama uzunluğunun 12,7 cm ila 14,6 cm arasında, ve çapının 10 ile 10,5 cm olduğunu ortaya çıkarmıştır.

Bu değerler içinde kalan erkekler bile kendilerini nedensiz hissetmekte ve büyütmek için çareler aramaktadırlar.

Ameliyat Öncesi Hazırlık

Ameliyat hazırlığı için hasta, ameliyattan sorumlu cerrah ile kendisi için sorun yaratan tüm durumları ve işlem aşamalarını konuşması tavsiye edilir.

İşlem yaptırmaya karar vermeden önce pilastik cerrah hastanın herhangi bir hastalık, alerji veya geçirmiş olduğu operasyonlar hakkında bilgilendirilmelidir. Operasyondan bir hafta önce hastanın sigara ve alkollü içecek tüketmemesi gerekir.

Ameliyattan 12 saat önce hasta, sakız çiğnemek de dahil olmak üzere, hiç bir şekilde yemek yememeli ve sıvı tüketimini kesmelidir. Hastanın düzenli kullandığı ilaç veya vitamin varsa, mutlaka kendi doktorunun bilgisi dahilinde olmalı ve gerekirse kullanılmamalıdır.

Ameliyat Sonrası Prosedürler

Başlangıçta koşu, yüzme gibi bir çok egzersiz ve spor yapmaktan kaçınıp hijyene önem vermeleri gerekmektedir. Doktorun öngördüğü süreç sonrası hemen sosyal hayata dönmek mümkündür. Tekrar cinsel ilişkiye girmenin ne zaman mümkün olabileceğine doktor karar vermektedir.

Operasyon süreci nelerdir?

İşlem yaklaşık 1 ile 1 buçuk saat arası zaman alır. Operasyon tamamen genel anestezi altında gerçekleştirilir. Plastik cerrah, hastanın kasık bölgesinde kalan organın üzerinde gelişen yağ tabakasını çıkarır. Başka bölgelerden elde edilen yağların bir operasyonla enjekte edilerek boyutunun büyütülmesi amaçlandığından hastanın bir gece hastanede kalması gerekmektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları 2024

Penis büyütme ameliyatı fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.