Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç Ekimi, sadece bir operasyon değil! Hayat boyu sürecek sonuçlara eşsiz bir yolculuk ve deneyim!

  • Türkiye’nin lider hastanesinde yapılan saç ekim
  • İstanbul’da saç ekim
  • 20 yıllık deneyim
  • Bir plastik cerrah tarafından yönetilen operasyon ekibi

Operasyon Öncesi

Durumunuzu ve tedavinin uygulanabilirliğini araştırıp, isteklerinize göre saç çizgisi planlamasını yapın, operasyon için sonraki adımları ayarlayacağız. Ayrıntılı bir planın yanı sıra yapılacak operasyonun tüm yönlerini kapsamlı bir açıklaması yapılması gerekmektedir. Unutmayın, saç ekim bir ameliyattır ve iyi bir teşhis asla küçümsenmemelidir.

Operasyon Sonrası

Tedavi, saç kökleri yerleştirildiği zaman bitmez.

Ameliyatın yapıldığı ülkeye tekrar tekrar seyahat etmek ve yüz yüze muayene ve iyileşme süreci herkes için mümkün olmayabilir. Bu durum için çözümümüz, 12 aylık saç ekim sürecinin başından sonuna kadar, kliniğimizin Türkiye’deki tıp uzmanlarından oluşan ekibinin haftanın yedi günü, günün 24 saati konsültasyon ve sorularınızı yanıtlamak için hazır olmasıdır.

İstanbul’da Estetik ve Ameliyatların En Önemli 5 Açısı

Saç Ekim Planlaması Ve Yoğun Ekim

Her ameliyat hastanın istekleri doğrultusunda doğal bir görünüm elde etmelidir. Hastanın cm2’ye düşen doğal saç yoğunluğu korunmalıdır. Ekimin doğal duruşu, başarısı için kritik öneme sahiptir.

Acı Ve Yara İzi Yok!

En yeni teknolojilerin kullanımı, ameliyatın yara izi bırakmadan ve kısa sürede yapılmasını sağlıyor. Saç ekimi operasyonları lokal anestezi ile ve herhangi bir kesi yapmadan gerçekleşir. Bu sayede acı hissetmez, keyfînize bakarsınız!

Uzmanlık Ve Başarılar Dolu Bir Özgeçmiş

Tüm operasyonlarımız, 5’ten fazla yüksek nitelikli cerrah asistanlarımız ve en güncel teknolojiyi içeren, deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Size Özel Analiz

Yetenekli personellerimiz, ameliyat öncesi ve sonrası tüm unsurları inceleyerek hastalarımıza işlem boyunca rehberlik eder.

Vip Hizmetlerimiz

Ülkemize geldiğinizde VIP hizmetlerimizle burada yaşadığınız tecrübeyi benzersiz bir deneyim haline getireceğiz. Türkiye’de geçirdiğiniz zamanın unutulmaz olması için her şey özenle yapılacaktır.

Biz Kimiz?

Türk doktorları, var olan en iyi saç ekim deneyimini sunmak için işbirliği içerisindeler! Türkiye’de sağlık ekiplerinin deneyiminin, elde edilen sonuçların fiyatlandırmanın, tedavinin ve saç ekim operasyonunun kalitesi rakip tanımaz!

Saç Ekimi Fiyatları 2024

Saç Ekimi Fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.