Protezle Popo Büyütme

Protezle Popo Büyütme

Protezle Popo Büyütme

Protezle Popo Büyütme

Silikon protezle popo büyütme, egzersiz ve kilo vermek için yapılan diyetler kasları güçlendirmeye ve bölgenin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olsa da, daha şekilli bir sonuç elde etmek için hızlı bir seçenektir. Son yıllarda popülerliği artan yuvarlak ve sıkı kalçalar bir çok kişinin arzu ettiği vücut hatları haline geldi.

Popo veya gluteal büyütme olarak da bilinen bu cerrahi operasyonda, silikon popo protezle popo büyütme, hacim kazandırmak için kalçalara yerleştirilir.

Popo protezleri ve Brezilya Popo Kaldırma operasyonu gibi diğer kalça büyütme işlemleri, sabit bir kiloya ve çok az derece sarkmış veya hiç sarkmamış cilt tipine sahip olan hastalarda etkilidir. popo büyütme, Brezilya Popoya yağ enjeksiyonu operasyonundan farklı olarak kalıcı bir sonuç sağlar.

İnsanlar genellikle aşağıda belirtilen nedenlerle popo protez işlemini yaptırırlar:

  • Vücut hatlarına nazaran arka kısımlarının çok küçük olduğu izlemine sahip oldukları için,
  • Arzu edilenden daha “düz” veya “kare” görünümünde bir popoya sahip oldukları için,
  • Kilo kaybı ve yaşlanma sonucu sarkan bir popo yapısına sahip oldukları için,
  • Giysilerin kendi vücut hatlarına daha iyi oturmalarını istedikleri için,
  • Özgüvenlerini geliştirmek istedikleri için.

Popo Protezi İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Hastalarımız kalça ve popoda daha belirgin hatlar istedikleri zaman protezler harika sonuçlar verir. Bazı hastalar için, diğer popo büyütme operasyonları yağ dokusu eksikliğinden dolayı mümkün olmayabilir. Protezler, yakın zamanda kilo vermiş ve kalça ve popoda fazla deri sarkıntısı oluşmuş kişilerde beklenen sonuçları vermeyebilir.

Operasyon sırasında anestezi doktorumuz size genel anestezi uygular ve plastik cerrahımız implantları yerleştirmek için kesi yapar. Anestezi etkisiyle uykuda olur, böylece hiçbir şey hissetmezsiniz.

Kesiler poponun üstünden, altından veya iki yanak arasından yapılabilir. Protezler doktorumuz tarafından popo kaslarının içine veya altına yerleştirilir. Ameliyat genel anestezi altında gerçekleştiğinden dolayı operasyon sonrası bir gece hastanede kalmanız gerekecektir.

Hastanede kaldığınız bu süre zarfında yüz üstü veya vücudun yan tarafına yatılmalı, ancak doktor ve medikal personelin talimatları üzerine, müsaade ettiği zaman, tuvalete gitmeye ve yürümeye başlamalısınız.

Hazır olduğunuzda, plastik cerrahımız popo bölgenizdeki gerginliği azaltmak için “donut” şeklinde bir yastıkla veya koltuk ile uyluklarınızın arasına özel bir yastık koyarak, bu pozisyonda oturmanıza izin verecektir. Yaklaşık 8 hafta sonra normal oturma aktivitesine genellikle izin verilir, bu süre zarfında uzun süreli bir yerde oturmamalısınız.

Silikon protezle popo büyütme fiyatları  hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.